23 Nisan 2011 Cumartesi

BAĞDAT CADDESİNDE BİR AÇILIŞTAYIZ!!!

Eveet son bir kararla blogspota döndüm yine :)))) biliyorum bıktınız ama napıyım, bi kapatıyorlar bi açıyorlar ben de neyapacağımı şaşırmış durumdayım ama ilk gözağrım olduğu için buradan yazmaya devam etme kararı aldım.
Ülkem için  hayırlısı olsun!!:))))))))))))


Bu hafta hep beraber bir açılışa gidiyoruz.

Moda akademisinden bir arkadaşımın bağdat caddesinde çok sıradışı koleksiyonlardan ve de özel tasarım ürünlerinden oluşan "MERRY GO ROUND" adındaki  dükkanının açılışı vardı bu hafta.

Kıyafetler yurtdışından seçme bazı ürünlerden ve özel dikim tasarımlardan oluşuyor.  
Gerçekten hepsi görmeye değer nitelikte...

Bu arada arkadaşım çok heyecanlı ve telaşlı olmasına rağmen çok iyi ev sahibeliği yaparak bizi en iyi şekilde ağırladı dükkanında.
Bu güzel güne ait fotoğrafları sizlerle paylaşmadan önce kendisine burdan tekrar teşekkür etmek istiyorum  ve başarılarının devamını diliyorum.

Şimdi hep birlikte açılışa gidelim!!:)))Yolunuz bağdat caddesine düşerse mutlaka bu adrese uğrayın !! (Bağdat Caddesi No: 264/B)


Şimdi de bu açılışta ben ne giymişim ona bakalım!!

BU HAFTA NE GİYDİM:


Pantolon : Zara
Deri Ceket: Bershka
Jean Gömlek : Twist
Kemer : Zara
Ayakkabı :Zara
Leopar Desenli Çanta :  Zara

Arkadaşlar size güzel bir haberim var !!!

Sadece şarkılarıyla değil, giyim zevkiyle de bir idol olan Türkiye'nin ve benim süperstarım Ajda Pekkan, Twist markasıyla anlaştı. 'Ajda Pekkan for Twist' adı altında 25 parçalık bir koleksiyonla Ajda birbirinden şık parçalara modellik yapıyor.Sınırlı sayıda üretilecek olan kıyafetler, 5 Mayıs'ta İstinye Park'ta satışa çıkacakmış.. Duymayanlara duyurulur!!


SOKAK MODASI:
1 yorum:

Kevser Demirkıran dedi ki...

Bu modeller bana hiç yabancı gelmedi :)) sülalecek buralardayız yani ;)))